Monthly Archives - фебруар 2017

РАСПОРЕД 25/26 ФЕБРУАР

ПОЛАЗНИЦИ КОЈИ ПОХАЂАЈУ ЧАСОВЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ, ВРАЋАЈУ СЕ РАДУ ПО ГРУПАМА КАО И У ПРВОМ ПОЛУГОДИШТУ.  МОЛИМО СВЕ ДА /ЗБОГ БРОЈА КОМПЈУТЕРА/ ДОЂУ У СВОЈЕ СТАНДАРДНЕ ТЕРМИНЕ.

СВИ КОЈИ СУ ПРОПУСТИЛИ УВОДНО ПРЕДАВАЊЕ HTML  ПРОШЛОГ ВИКЕНДА, ИМАЋЕ ДОДАТНА ПРЕДАВАЊА.

КОМПЛЕТАН РАСПОРЕД МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ  ОВДЕ-RASPORED

РЕЗУЛТАТИ ПРЕЗЕНТАЦИЈА ИГРИЦА – ИНФОРМАТИКА

1 Uroš Štulić 5 OŠ „Stefan Dečanski“  PRVO MESTO ZA SVE KOJI SU OSTVARILI PLASMAN CENTAR ĆE OBEZBEDITI NAGRADE
2 Милош Лужњанин 5 ОШ ,,Арчибалд Рајс“  PRVO MESTO
3 David Petkovic 6 OS “ Miroslav Antic“  PRVO MESTO
4 Anastasija Perendić 6 OŠ ,,Stevan Sinđelić“  PRVO MESTO
5 Петар Радосављевић 4 ОШ ,,Деспот Стефан Лазаревић“ DRUGO MESTO
6 Јован Ђорђевић 6 ОШ ,,Јован Ристић“ DRUGO MESTO
7 Natalija Blazanovic 6 OS “ Miroslav Antic“ DRUGO MESTO
8 Mila Žuvela 6 OŠ “ Miroslav Antić“ DRUGO MESTO
9 Лазар Миливојевић 5 ОШ „Михајло Пупин“ Галеника DRUGO MESTO
10 Darko Mićunović 5 OŠ ,,Nikola Tesla “ Rakovica DRUGO MESTO
11 Теа Шехић 5 ОШ ,,Јосиф Панчић“ DRUGO MESTO
12 Ognjen Popović 4 OŠ ,,Ljuba Nenadović DRUGO MESTO
13 Mihajlo Janićijević 4 OŠ „Jajinci“ TREĆE MESTO
14 Јован Миливојевић 4 ОШ „Михајло Пупин“ Галеника TREĆE MESTO
15 Bogdan Denda 4 ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“ TREĆE MESTO
16 Sergej Цветојевић 6 ОШ ,,Данило Киш“ TREĆE MESTO
17 Stevan Markanović 6 OŠ ,,Aleksa Šantić“ TREĆE MESTO
18 Павле Потежица 6 ОШ ,,Алекса Шантић“ TREĆE MESTO
19 Алекса Михајловић 6 ОШ,,14. октобар“
20 Растко Марјановић 4 ОШ ,,Арчибалд Рајс“
21 Ognjen Srzentić 4 OŠ „Rudjer Bošković“
22 Luka Alavanja 4 OŠ ,,Jelena Ćetković“
23 Илија Продановић 4 ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“
24 Petar Gavrilovic 4 Os „Vuk Karadzic“
25 Luka Lavrnja 5 OŠ ,,Vlada Aksentijević“
26 Владимир Ивановић 5 ОШ ,,Арчибалд Рајс“
27 Реља Цветојевић 6 ОШ ,,Данило Киш“
28 Марко Стојнић 5 ОШ ,,Јосиф Панчић“
29 Растко Спасојевић 4 ОШ ,,Др Арчибалд Рајс“
30 Marko Jablanović 5 OŠ ,,Bora Stanković“
31 Ognjen Josifljević 4 OŠ „Despot Stefan Lazarević“
32 Iva Golubović 4 OŠ ,,Jajinci“
33 Andrea Kalezić 4 OŠ „Jajinci“
34 Ljiljana Konjević 5 OŠ „Stefan Dečanski“
35 Danilo Kojić 5 OŠ ,,Đorđe Krstić“
36 Maja Pavlović 4 OŠ „Đorđe Krstić“
37 Огњен Цвијовић 3 ОШ ,,Деспот Стефан Лазаревић“
38 Марко Кужелка 4 ОШ ,,Никола Тесла“
39 Bojana Radojičić 5 OŠ „Stefan Dečanski“
40 Ognjen Sulaver 4 OŠ „Despot Stefan Lazarević“
41 Luka Pavlović 5 OŠ „Đorđe Krstić“
42 Jovan Gavrilovic 4 Os „Vuk Karadzic“
43 Luka Petrović 3 OŠ ,,Kralj Petar I“
44 Filip Vinić 4 OŠ „Stevan Sinđelić“
45 Filip Dragomirović 3 OŠ „Stevan Sinđelić“
46 Ivana Glišić 3 OŠ „Stevan Sinđelić“
47 Dimitrije Stojković 4
48 Anđela Kovačević 5 OŠ ,,Filip Kljajic Fića“
49 Miloš Novaković 6
50 Uroš Jaćević 4 OŠ ,,Banović Strahinja“
51 Marko Bajčeta 3 OŠ ,,Stevan Sinđelić“
52 Srbo Marinković
53 Strahinja Jeremić 4 OŠ „Miroslav Antić“
54 Lazar Mašulović 3 OŠ ,,Jajinci“
55 Natalija Mihajlović 3 OŠ ,,Jajinci“
56 Petar Orlandić 4 OŠ ,,Branislav Nušić“
57 Mateja Brković 6 OŠ ,,Despot Stefan Lazarević“
58 Pavle Stamenić 6 OŠ ,,Branislav Nušić“
59 Maksim Radojčić 3 OŠ ,,Radoje Domanović“
60 Arsenije Vučinić 6 OŠ ,,Branislav Nušić“
61 Petra Popadić 3 OŠ „Drinka Pavlović“
62 Gavril Vujić 5 OŠ „Jovan Ristić“
63 Марко Кнежевић 3 ОШ ,,Деспот Стефан Лазаревић“
64 Pavle Trumic 3 francuska skola
65 Владимир Ђурић 4 ОШ ,,Деспот Стефан Лазаревић“
66 Вања Антић 4 ОШ ,,Руђер Бошковић“
67 Анђелина Благојевић 4 ОШ ,,Вук Караџић“
68 Никола Бајић 4 ОШ ,,Уједињене нације“
69 Milikic Andrija 4 OŠ „Despot Stefan Lazarević“
70 Stefan Lazić 4 OŠ „Siniša Nikolajević“
71 Mihajlo Conić
72 Danilo Nenadov 4 OŠ ,,Laza Kostić“ Kovilj
73 Dragoš Tulimirović 4 OŠ ,,Jelena Ćetković“
74 Александар Кузмановић 6 ОШ ,,Иван Милутиновић“ Сланци
75 Vasilije Milovanović 4 OŠ ,,Svetozar Marković“
76 Andrej Vukajlović 6 OŠ ,,Branislav Nušić“
77 Milica Radovanović 6 OŠ,,Miloš Crnjanski“
78 Dino Ademovic 6 OŠ ,,Ivan Milutinovic“
79 Душан Коризма 6 ОШ Јелена Ћетковић
80 Jovana Milosavljevic 5 OŠ ,,Dr Arčibald Rajs“
81 Mila Jolatić 4 OŠ „Sveti Sava“
82 Срђан Средојевић 6 ОШ ,,Стеван Синђелић“
83 Ђорђе Лужњанин 3 ОШ ,,Арчибалд Рајс“
84 Лазар Николић 3 ОШ ,,Арчибалд Рајс“
85 Marko Zorić 4 OŠ ,,Zmaj Jova Jovanović“
86 Петар Ајанди 4 ОШ ,,Краљ Петар I“
87 Лука Вучковић 3 ОШ „Руђер Бошковић“
88 Анђела Вучковић 4 ОШ „Руђер Бошковић“
89 Marija Kuzmanović 4 OŠ „Sveti Sava“

РАСПОРЕД НАСТАВЕ 18/19 ФЕБРУАР

BIOLOGIJA  V i VI  – SUBOTA 18. 02.  U 9.30 ČASOVA

FIZIKA  V i VI  – SUBOTA 18. 02.  U 9.30 ČASOVA

ENGLESKI JEZIK  V i VI  – SUBOTA 18. 02.  U 9.30 ČASOVA

MATEMATIKA V –  SUBOTA 18. 02.  U 9.30 ČASOVA

MATEMATIKA VI –  SUBOTA 18. 02.  U 11.30 ČASOVA

MATEMATIKA III –  SUBOTA 18. 02.  U 15.30 ČASOVA

MATEMATIKA IV –  SUBOTA 18. 02.  U 17.30 ČASOVA

INFORMATIKA 

POLAZNICI IZ INFORMATIKE SU PODELJENI U TRI GRUPE.  

POČINJE SE SA RADOM U HTML-u

I GRUPA 13.30  – SPISAK POLAZNIKA OVDE-13.30

II GRUPA 15.30 – SPISAK POLAZNIKA OVDE-15.30

III GRUPA 17.30 – SPISAK POLAZNIKA OVDE17.30

OVOG VIKENDA NEĆE BITI NASTAVE IZ GRAFIČKOG DIZAJNA I LIKOVNE UMETNOSTI