Monthly Archives - јун 2018

РЕЗУЛТАТИ НАУЧНОГ ПОДМЛАТКА ЦЕНТРА

НА ЗАВРШНОМ ИСПИТУ ПОЛАЗНИКА ЦЕНТРА УЧЕНИКА 3,4,5 И 6 РАЗРЕДА ОСНОВНИХ ШКОЛА

ПОСТИГНУТИ СУ СЛЕДЕЋИ РЕЗУЛТАТИ :

IME I PREZIME ŠKOLA RAZRED PREDMET OSVOJENO MESTO
Milica Veselinović OŠ „NIKOLA TESLA“ 5. Biologija drugo
Nikola Tokmaković OŠ „UJEDINJENE NACIJE“ 6. Biologija prvo
Viktor Raičević OŠ “ STEFAN DEČANSKI“ 6. Biologija treće
Dijana Beškoski OŠ “ DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ“ 6. Biologija prvo
Vladimir Đurić OŠ “ DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ“ 5. Informatika treće
Ilija Prodanović OŠ “ DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ“ 5. Informatika prvo
Mihajlo Janićijević OŠ „JAJINCI“ 5. Informatika prvo
Marko Jablanović OŠ „BORA STANKOVIĆ“ 6. Informatika drugo
Petar Radosavljević OŠ „DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ“ 5. Informatika drugo
Filip Papić OŠ „ALEKSA ŠANTIĆ“ 5. Informatika drugo
Marko Krstić OŠ „VOJVODA RADOMIR PUTNIK“ 6. Informatika treće
Darko Mićunović OŠ „NIKOLA TESLA“ 6. Informatika drugo
Lazar Milivojević OŠ „MIHAJLO PUPIN“ 6. Informatika treće
Jovan Milivojević OŠ „MIHAJLO PUPIN“ 5. Informatika treće
Ognjen Popović OŠ „LJUBA NENADOVIĆ“ 5. Informatika treće
Katarina Stojiljković OŠ “ STEVAN SINĐELIĆ“ 6. Engleski jezik treće
Petra Popović OŠ „LJUBA NENADOVIĆ“ 6. Engleski jezik treće
Antonina Obradović OŠ “ STEVAN SINĐELIĆ“ 6. Engleski jezik drugo
Nina Jevtić OŠ „ALEKSA ŠANTIĆ“ 6. Engleski jezik drugo
Mihajlo Janićijević OŠ „JAJINCI“ 5. Engleski jezik prvo
Enis Šerifi OŠ „OLGA PETROV“ 6. Matematika drugo
David Spasić OŠ „DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ“ 6. Matematika prvo
Aleksa Milikić OŠ „BRANISLAV NUŠIĆ“ 6. Matematika drugo
Ljiljana Konjević OŠ “ STEFAN DEČANSKI“ 6. Matematika prvo
Nikola Tokmaković OŠ „UJEDINJENE NACIJE“ 6. Matematika prvo
Anja Pašić OŠ  „14. OKTOBAR“ 6. Matematika drugo
Nemanja Pavlović OŠ „FRANCE PREŠERN“ 6. Matematika drugo
Jovana Ignjatović OŠ „ALEKSA ŠANTIĆ“ 6. Matematika prvo
Vladimir Đurić OŠ “ DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ“ 5. Matematika treće
Andjelina Blagojević OŠ „VUK KARADŽIĆ“ 5. Matematika treće
Marta Ošmjanski OŠ „VOJVODA RADOMIR PUTNIK“ 5. Matematika drugo
Irina Ošmjanski OŠ „VOJVODA RADOMIR PUTNIK“ 5. Matematika treće
Rastko Marjanović OŠ „DR ARČIBALD RAJS“ 5. Matematika drugo
Andrej Popović OŠ „ĐURA JAKŠIĆ“ 5. Matematika prvo
Natalija Šević OŠ „SVETOZAR MARKOVIĆ“ 5. Matematika prvo
Petra Ćirović OŠ „VLADISLAV RIBNIKAR“ 5. Matematika prvo
Igor Živanović OŠ „DR ARČIBALD RAJS“ 5. Matematika prvo
Ognjen Sulaver OŠ “ DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ“ 5. Matematika drugo
Mihajlo Janićijević OŠ „JAJINCI“ 5. Matematika drugo
Veljko Milovanović OŠ „ALEKSA ŠANTIĆ“ 4. Matematika drugo
Jasna Grujić OŠ  „20. OKTOBAR“ 4. Matematika drugo
Vanja Jović OŠ „UJEDINJENE NACIJE“ 4. Matematika prvo
Mihajlo Karanović OŠ „ALEKSA ŠANTIĆ“ 4. Matematika prvo
Petar Prnjajić OŠ „UJEDINJENE NACIJE“ 3. Matematika prvo