ОДРЖАНА СМОТРА ИСТРАЖИВАЧКИХ РАДОВА УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА

ОДРЖАНА СМОТРА ИСТРАЖИВАЧКИХ РАДОВА УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА

ПРЕМА КАЛЕНДАРУ ТАКМИЧЕЊА, МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА, 1. АПРИЛА 2017 ЈЕ ОДРЖАНА СМОТРА ИСТРАЖИВАЧКИХ РАДОВА УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА.    УЧЕСТВОВАЛО ЈЕ 36 УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА КОЈИ СУ СА СВОЈИМ ИСТРАЖИВАЧКИМ РАДОВИМА ИЗ ОБЛАСТИ : МАТЕМАТИКЕ, ИНФОРМАТИКЕ, ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ, LIFE SCIENCE /БИОЛОГИЈА, ХЕМИЈА/, ПСИХОЛОГИЈЕ И ИСТОРИЈЕ, УЧЕСТВОВАЛИ НА СМОТРИ.

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ БЕОГРАД 2, ОРГАНИЗАТОР ТАКМИЧЕЊА, ИЗРАЖАВА ВЕЛИКУ ЗАХВАЛНОСТ ДОМАЋИНУ СМОТРЕ ФАКУЛТЕТУ ФЕФА, КОЈИ ЈЕ ОБЕЗБЕДИО СВЕ НЕОПХОДНЕ УСЛОВЕ ЗА НЕСМЕТАНО УЧЕШЋЕ И УДОБНОСТ СВИХ УЧЕСНИКА.

ТАКОЂЕ ЦЕНТАР ИЗРАЖАВА ЗАХВАЛНОСТ СВИМ ЧЛАНОВИМА КОМИСИЈА,  /УНИВЕРЗИТЕТСКОМ ПРОФЕСОРИМА, НАУЧНИМ РАДНИЦИМА, СТРУЧЊАЦИМА ЗА ПОЈЕДИНЕ НАУЧНЕ ОБЛАСТИ/ КОЈИ СУ КАО И НА ПРЕДХОДНИМ МАНИФЕСТАЦИЈАМА, ПОКАЗАЛИ ВЕЛИКИ СТЕПЕН ПРОФЕСИОНАЛНОСТИ У РАДУ.

НА ОСНОВУ ОЦЕНА КОМИСИЈА ПО НАУЧНИМ ДИСЦИПЛИНАМА 17 УЧЕСНИКА ЈЕ ОСТВАРИЛО ПЛАСМАН.

Uroš Filipović III VI beogradska gimnazija Informatika      9.44 I mesto
Emilija Jovanović IV Zemunska gimnazija LIFE SIENCE /Biologija,Hemija/    10.00 I mesto
Dimitrije Rajčić II Matematička gimnazija Matematika      9.60 I mesto
Nikolina Marković IV Gimnazija u Lazarevcu Matematika      9.60 I mesto
Anđela Mitić IV Gimnazija ,,Stevan Jakovljević“ Vlasotince Životna sredina    10.00 I mesto
Sara Anđelić IV Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda Psihologija      9.76 I mesto
Aleksandar Vujčić III tehnička škola Mladenovac Informatika      9.06 II mesto
Aleksandra Gazikalović III Prva beogradska gimnazija LIFE SIENCE /Biologija,Hemija/      9.80 II mesto
Todor Cvetanović III Peta beogradska gimnazija LIFE SIENCE /Biologija,Hemija/      9.80 II mesto
Сара Антић II Zemunska gimnazija Životna sredina      9.00 II mesto
Ivana Miličić III Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda Psihologija      8.72 II mesto
Sara Milošević I Gimnazija Indjija LIFE SIENCE /Biologija,Hemija/      9.60 III mesto
Luka Vidović I Gimnazija „Jovan Jovanovič Zmaj“ LIFE SIENCE /Biologija,Hemija/      9.60 III mesto
Ana Radović II Treća beogradska gimnazija Životna sredina      8.00 III mesto
Ana Mijušković II Treća beogradska gimnazija LIFE SIENCE /Biologija,Hemija/      9.60 III mesto
Danilo Kojić III Matemačka gimnazija Matematika      8.00 III mesto
Ana Olujić IV Treća beogradska gimnazija Psihologija      8.32 III mesto

Share this post

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *