РЕЗУЛТАТИ РЕГИОНАЛНОГ ТАКМИЧЕЊА 2017

РЕЗУЛТАТИ РЕГИОНАЛНОГ ТАКМИЧЕЊА 2017

ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ И СМОТРУ ОСТВАРИЛИ СУ СЛЕДЕЋИ ПОЛАЗНИЦИ РЕГИОНАЛНОГ ЦЕНТРА ЗА ТАЛЕНТЕ БЕОГРАД 2.

IME I PREZIME UCESNIKA PREDMET RAZRED SKOLA
Maja Ogrizović Istorija II Treća beogradska gimnazija I MESTO
Kapetanović Andrija Istorija IV Gimnazija “ Milena Pavlović Barili“ I MESTO
Bojan Kovarbašić Matematika VII OŠ“Bata Bulić“ I MESTO
Marina Anastasov Biologija II Medicinska škola, Zvezdara I MESTO
Mitić Iva Biologija VIII OŠ “ Josif Pančić“ I MESTO
Radovan Marković Matematika VIII OŠ“Bata Bulić“ I MESTO
Emilija Jovanović Biologija IV Zemunska gimnazija I MESTO
Ana Mijušković Biologija III Treća beogradska gimnazija I MESTO
Uroš Filipović Informatika III Šesta beogradska gimnazija I MESTO
Marković Nikolina Matematika IV Gimnazija u Lazarevcu I MESTO
Djordje Ogrizović Životna sredina IV Treća beogradska gimnazija I MESTO
Anisia Savić Biologija VII OŠ „Branko Ćopić“ II MESTO
Jovana Vlajković Engleski jezik III Prva ekonomska škola II MESTO
Sara Milošević Hemija I Gimnazija Inđija II MESTO
Iva Ivankić Matematika VIII OŠ“Bata Bulić“ II MESTO
Lada Karanfilović Engleski jezik VIII OŠ Kralj Petar I II MESTO
Ana Kostić Hemija VIII OŠ Mladost“ II MESTO
Una Lazić Psihologija III Treća beogradska gimnazija II MESTO
Marija Milutin Fizika VII OŠ “ 20.oktobar“ III MESTO
Ana Zorić Matematika I Treća beogradska gimnazija III MESTO
Iva Šuša Hemija VII OŠ “ Braća Baruh“ III MESTO
Ana Radović Biologija II Treća beogradska gimnazija III MESTO
Marko Radović Biologija IV Prva beogradska gimnazija III MESTO
Andrea Radovanović Matematika VII OŠ“Bata Bulić“ III MESTO
Ljubomir Masleša Matematika VII OŠ“Bata Bulić“ III MESTO
Luka Vidovic Hemija I Gimnazija “ Jovan Jovanović Zmaj“ III MESTO
Stefan Lojaničić Informatika VII OŠ „14 oktobar“ III MESTO
Aleksandar Radošević Informatika III ETŠ „Nikola Tesla“ III MESTO
Dimitrije Rajčić Matematika II Matematička gimnazija, Beograd III MESTO
Branko Lapčević Matematika VII Despot Stefan Lazarević III MESTO
Luka Vujadinović Engleski jezik VIII OŠ „Oslobodioci Beograda“ III MESTO
Natalija Živadinović Istorija II Treća beogradska gimnazija III MESTO
Tamara Rakić Biologija IV Šesta beogradska gimnazija III MESTO
Vidan Milošević Fizika OŠ „Despot Stefan Lazarević“ III MESTO
Tara Janjić Biologija VII OŠ „Jelena Ćetković“ III MESTO
Kosta Matijević Informatika III ETŠ „Nikola Tesla“ III MESTO
Milutin Milićević Informatika III ETŠ „Nikola Tesla“ III MESTO
Milica Garić Fizika VIII OŠ „Filip Filipović“ III MESTO
Jasna Prijović Hemija III Dvanaesta beogradska gimnazija III MESTO
Nevena Tomanović Istorija IV SO Ekonomska škola III MESTO
Marija Veličković Matematika VII OŠ „Vuk Karadžić“ III MESTO
Ivana Miličić Psihologija III Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda III MESTO
Todor Cvetanović Biologija III Peta beogradska gimnazija III MESTO
Elena Tadić Geografija IV Gimnazija „Svetozar Marković“, Novi Sad III MESTO
Aleksandar Vujčić Informatika III Tehnička škola Mladenovac III MESTO
Vasilije Paunović Matematika VIII OŠ“Bata Bulić“ III MESTO
Isidora Milivojević Matematika I Gimnazija u Mladenovcu III MESTO

Share this post

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *